Proč učím?
Protože mě to baví a připadá mi to jako smysluplné povolání.
Proč by měli studenti chodit do mého kurzu?
U svých studentů potřebuji vidět pokrok a v hodinách nechci vidět znuděné obličeje. A podle toho vedu lekce.
| Po | 8.00 - 12.00 | 13.00 - 16.00 |
| Út | 8.00 - 12.00 | 13.00 - 16.00 |
| St | 8.00 - 12.00 | 13.00 - 16.00 |
| Čt | 8.00 - 12.00 | 13.00 - 16.00 |
| Pá | 8.00 - 12.00 |