ZAJÍMAVOSTI

doporučená jazykovka
1. jazykový klub školního roku 2019/2020.
Přijďte si ve středu 25.9.2019 poslechnout o životě v Britské armádě.
Stali jsme se partnery zkouškové centra Cambridge PARK, které pro nás bude zajišťovat mezinárodní zkoušky z anglického jazyka.
This course is intended for everyone older than 50 and still interested in learning a world language.
BABY SIGNS pro balotala, aby se s Vámi dorozuměla.
Našim studentům nabízíme možnost vypůjčit si knížky z naší anglické knihovny.
Máte zájem o anglické knížky jak pro děti tak pro sebe? Přijďte k nám do školy.

JAZYKOVÁ ŠKOLA LEVL languages - Kolín

videa

je energickou jazykovou školou zaměřující se především na vzdělávání v oblasti cizích jazyků.
  • Jazyková škola LEVL začala v Kolíně působit v roce 2006. Začínali jsme s výukou anglického jazyka. Později se naše nabídka rozrostla i o další cizí jazyky. Dnes nabízíme výuku němčiny, španělštiny, ruštiny, francouzštiny, švédštiny, italštiny, japonštiny a čínstiny.
  • Jsme členy nově vzniklé  asociace AJŠ (Asociace Jazykových Škol), která vznikla v lednu 2015 sloučením AJŠA a ACERT.
  • Naší specializací je nadále výuka anglického jazyka,  a to především pro náročné zákazníky.  Naší předností je zajišťování kvalitní výuky stálým týmem profesionálních lektorů za použití komunikativních metod.
  •  V největší míře se zabýváme výukou obecného a obchodní jazyka a přípravami k mezinárodním jazykovým zkouškám. Nabízíme rovněž pomaturitní studium anglického jazyka. Od letošního školního roku jsme nabídku rozšířili o kurzy pro děti od 3-18 let.
  • Kurzy organizujeme na základě individuálních požadavků klientů, prakticky pro všechny úrovně, od začátečníků (beginner) až po velmi pokročilé (advanced).
  • Cílem naší jazykové školy je poskytovat výuku na co nejvyšší profesionální úrovni tak, aby byli studenti připraveni k praktickému použití jazyka.
  • Našim studentům vycházíme maximálně vstříc a otevřeně řěšíme
  • Pro skládání jazykových zkoušek spolupracujeme se zkouškovým centrem Cambridge PARK (Exam Preparation Centre), Goethe Institutem a Institut Francais.
  • Ač naším cílem jsou pouze spokojení zákazníci, reklamační řád pro případ nespokojenosti s našimi službami je k dipozici zde.Partneři

      
Nabídka kurzů angličtiny pro veřejnost a přípravných kurzů na ESOL v Kolíně.