Proč učím?
Protože mě to hrozně baví. Angličtina je od dětství i mým koníčkem a ráda předávám svoje zkušenosti svým studentům. Baví mě práce s lidmi, ráda vymýšlím, jak studentům pomoci dosáhnout jejich cílů a jak podpořit jejich sebevědomí v komunikaci.
Proč by měli studenti chodit do mého kurzu?
Protože se nikdy nemračím (a nebo jen v legraci), poctivě se připravuji, snažím se vyjít vstříc potřebám svých studentů a snažím se vytvořit příjemné prostředí pro učení pro všechny. Ráda se sama pořád učím. Jsem fér a trpělivá.
| Po | 8.00 - 12.00 | 13.00 - 16.00 |
| Út | 8.00 - 12.00 | 13.00 - 16.00 |
| St | 8.00 - 12.00 | 13.00 - 16.00 |
| Čt | 8.00 - 12.00 | 13.00 - 16.00 |
| Pá | 8.00 - 12.00 |