Proč učím?
Protože ráda předávám studentům své nadšení pro daný jazyk a kulturu a pomáhám jim překonávat jazykové bariéry.
Proč by měli studenti chodit do mého kurzu?
Protože se zde vždy setkají s profesionálním a vstřícným přístupem. Všechny lekce jsou individuálně přizpůsobené potřebám a požadavkům studenta.
| Po | 8.00 - 12.00 | 13.00 - 16.00 |
| Út | 8.00 - 12.00 | 13.00 - 16.00 |
| St | 8.00 - 12.00 | 13.00 - 16.00 |
| Čt | 8.00 - 12.00 | 13.00 - 16.00 |
| Pá | 8.00 - 12.00 |