Proč učím?
Učení jazyků mě baví. Mám radost, když si studenti z mých kurzů odnesou Eselbrücken: obrázky k jednotlivým slovům, lehce vybavitelná slovní spojení, které si v každé situaci dovedou představit. Hrát se slovy si mohou jak děti, tak i dospělí.
Proč by měli studenti chodit do mého kurzu?
V kurzech studenti vidi, že všichni mají šanci naučit se cizí jazyk. Mým úkolem je najít pro každého z nich jeho vlastní cestu k osvojení jazyka. Chci, aby se nikdo nenudil a ještě se k tomu, co nejvíc naučil.
| Po | 8.00 - 12.00 | 13.00 - 16.00 |
| Út | 8.00 - 12.00 | 13.00 - 16.00 |
| St | 8.00 - 12.00 | 13.00 - 16.00 |
| Čt | 8.00 - 12.00 | 13.00 - 16.00 |
| Pá | 8.00 - 12.00 |