Proč učím?
Učím, protože rád sleduji pokrok svých studentů.
Proč by měli studenti chodit do mého kurzu?
Čeká je přátelský a individuální přístup.
| Po | 8.00 - 12.00 | 13.00 - 16.00 |
| Út | 8.00 - 12.00 | 13.00 - 16.00 |
| St | 8.00 - 12.00 | 13.00 - 16.00 |
| Čt | 8.00 - 12.00 | 13.00 - 16.00 |
| Pá | 8.00 - 12.00 |